פורטל המקינטוש הישראלימקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית

שלום  אורח/ת  :::  התחבר  :::   הירשם   חמישי, 24 אוק 2019, 05:02  
  ניווט
· מקניון
· חפש תמיכה בפורומים
· עמוד הבית
· הודעות פרטיות
· חפש
· קשר
· העדיפויות שלך
· פורומים - תמיכה
· הגש חדשות
· סקירות וטיפים
* לוח המודעות החדש
* מחירי יד שנייה

התחברות
כינוי

סיסמא

אינך חבר עדיין? ניתן להצטרף כחבר. כחבר מהשורה אתה זוכה ליתרונות רבים, כמו קביעת סגנון תצוגה, אפשרות להגיב ולכתוב, להציע ועוד תחת הכינוי שלך.

מקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית: Forums

macintosh.co.il :: ראה נושא - יש לי בעיה חמורה באייפוד חדש.
 עזרה (FAQ)עזרה (FAQ)   חפשחפש   קבוצותקבוצות   פרופילפרופיל   התחבר לקריאת הודעה פרטיתהתחבר לקריאת הודעה פרטית   התחברהתחבר 

יש לי בעיה חמורה באייפוד חדש.

הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
בן לאור
אורח

הודעה   יש לי בעיה חמורה באייפוד חדש.
פורסם: שני 21 יול', 2003

קניתי לי אייפוד חדש של 10G, גרסת WINDOWS, בחנות של TEKSERV בניו יורק סיטי
משום מה יש בו בעיה מוזרה מאוד:
כל פעם שאני שם שירים עליו, חלק מהשירים לוקח להם המון זמן לעלות, וכשהם עולים יש בערך 5-15 שניות של שיר ואז או שנתקע האייפוד וקופא עד שאני מעביר שיר, ואז משתחרר, או שהשיר ממשיך אבל לא שומעים כלום.
אשמח אם תוכלו לעזור כאן, או באייסיקיו 79150497, או תתנו לי טלפון של תמיכה טכנית למקינטוש בישראל.
תודה,
בן.
חזרה למעלה
fan_fan_tulpan
תומך
תומך

הודעה  
פורסם: שני 21 יול', 2003

תוכל לנסות ב"ידע מחשבים"
http://www.yeda.co.il/
טל : 1-800-80-9332
כי הם מוכרים את המוצר שיש לך, ואולי הם יעזרו ,עד שלמישהו יהיה רעיון.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח אימייל MSN Messenger
ShaiG4
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: שלישי 22 יול', 2003

יש לי כמה שאלות בשביל בלחדד את הבעיה,
1. אתה משתמש בבית במקינטוש או בחלונות.
2. זה אייפוד החדש עם האור הכתום שזוהר בלילה
3. אתה משתמש בגרסה החדשה ביותר
4. הבעיה קיימת מאז שקנית את המוצר או שהיא בעיה שפתאום הופיעה?
5. האם האייפוד נפל מתשיהו?

אם תוכל לענות לי על השאלות האלה אולי אני אוכל לדעת יותר על הבעיה, בנתיים אני יכול לתת לך כמה עצות:
1. אם הבעיה הייתה קיימת מאז שהוצאת את האייפוד מהקופסה אז, כדי לך להחזיר את האייפוד לחנות (איכשהו) ידע (נציגת מקינטוש בישראל) לא כל כך ידידודית למוצרי מק שלא נרכשו עלידה...
2.יתכן שבאחד השירים פגום ויוצר קונפליקט בנגן, נסה לפרמט את האייפוד ולהכניס שניים שלושה שירים בשביל לבדוק אם הכל בסדר איתם, ואם באחד השירים הבעיה חוזרת, אז יתכןו שהביעה בשיר...
3. נסה לעדכן את גרסת האייפוד ל 2.01 ואם כבד עדכנת נסה שוב...
4. לחץ על כפתור התפריט ופלאי למשך כמה זמן עד שאיי פוד עושה ריסאט...

5. אולי אין לך בעיה ופשוט אתה לא משמתש באייפוד בצורה נכונה... (לחיצה כפולה על הכפתור הסלקט יכול ליצור מצב שאותו הגדרת...)
הצג הודעות מלפני:   
    הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות - ישראל
עמוד 1 מתוך 1

דלג ל:  

גירסה והתאמה עברית, תוספות ותחזוקה- ראובן מנשרוף ::::: Hebrew MODs by Reuven Mansharoff

פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
זכות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, קובץ גרפי, טקסט, וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בכתב ומראש.

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The messages & comments are property and responsibility of their posters

You can syndicate our news using the file
backend.php or ultramode.txt