פורטל המקינטוש הישראלימקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית

שלום  אורח/ת  :::  התחבר  :::   הירשם   שני, 21 אוק 2019, 18:12  
  ניווט
· מקניון
· חפש תמיכה בפורומים
· עמוד הבית
· הודעות פרטיות
· חפש
· קשר
· העדיפויות שלך
· פורומים - תמיכה
· הגש חדשות
· סקירות וטיפים
* לוח המודעות החדש
* מחירי יד שנייה

התחברות
כינוי

סיסמא

אינך חבר עדיין? ניתן להצטרף כחבר. כחבר מהשורה אתה זוכה ליתרונות רבים, כמו קביעת סגנון תצוגה, אפשרות להגיב ולכתוב, להציע ועוד תחת הכינוי שלך.

מקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית: Forums

macintosh.co.il :: ראה נושא - האם לקנות?
 עזרה (FAQ)עזרה (FAQ)   חפשחפש   קבוצותקבוצות   פרופילפרופיל   התחבר לקריאת הודעה פרטיתהתחבר לקריאת הודעה פרטית   התחברהתחבר 

האם לקנות?

הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
BBPRO
אורח

הודעה   האם לקנות?
פורסם: חמישי 31 יול', 2003

שלום רב לכולם, אני עובד בחברת הפקות וידאו, עד היום אנחנו עבדנו עם pc ,עם התוכנה avid xpress dv ,אבל כיום אנחנו רואים שאי אפשר להמשיך לעבוד בPC הוא מאוד לא יציב וקרה לי גם פעמים שנפלו לי סרטים שלמים,אנחנו רוצים לעבר ל mac אבל אנחנו לא מבינים בו כלום
אנחנו צרכים מחשב שיהיה מאוד יציב, שיהיה אפשרות לסים בו לפחות 150 GB מקום פנוי
שיהיה מאוד מהיר,שיהיה לו אפשרות לראות בשתי מסכים,ולצערי אנחנו לא יכולים לעבור לשום מערכת עריכה חוץ מ avid
אנחנו מוכנים להשקיע עד 4000$
דיברתי עם shaiG4 הוא שלח אותי לפרום הזה
אני מאוד מודה לכם על עזרתכם
חזרה למעלה
rami
Site Admin
Site Admin

הודעה   שלום רב

1. תודה על הפניה.
2. אנא מסור תודה על ההפניה.
3. קלינט איסטווד זרק פעם בקשיחות אופיינית - A man should know his limitation, או ביהודית -דע מאין אתה בא ולאן אתה הולך ובפני מי תתן דין וחשבון. אוקצור, המומחיות שלי אינה וידאו, כך שאבקש ממומחים בעניין לענות, אולם , אך, ברם, כמאמר השוטר אזולאי:
מן הדין ומן הצדק לחלוק עמך את ההרגשה המיידית:
מחוז החפץ לו את ה שואף שוכן בקירבי ה G5.
המחשב המהיר בעולם )פחות או יותר(, מערכת ההפעלה היציבה ביותר - Mac OSX 10.2.7, תמיכה הולכת ומשתפרת בעיברית, זכרון של עד 8GB כרגע עם אופציות להרחבה בעתיד,מגיע עם דיסק 160, פאר הטכנולוגיה. מעיון במפרט הטכני לא היינו ממליצים ללכת על דגם ה 1.6 הבחירה ההגיונית תהיה ה 1.8 )במעבד בודד( והרחבת זכרון ) ל 8 גיגה בייט. אם כסף אינו מהווה בעיה לך על דגם ה 2 גיגה בייט מעבד כפול.
חשוב לברר לפני שקונים אם האביד תואמת למחשב ולמערכת ההפעלה או שיש לקנות שדרוג וכמה זה עולה.
בהצלחה!! icon_biggrin.gif
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
ShaiG4
חבר חדש
חבר חדש

הודעה   בררתי מחירים באתר של ידע

בררתי מחירים באתר של ידע למחשבי ג'4 וג'י 5

הג'י 4 החזק ביותר עם מעבד 1.42 כפול (המלאי מוגבל מאוד) הוא:
13875 שקל
ובדולרים:
3138 דולר
יש להתחשב בזה שהמחשב לא בא עם מסך

הג'י 4 ברמה בינוני עם מעבד בודד של 1.25 גיגרץ (כרגע לא מוגבל במאלאי) הוא:
9255 שקל
ובדולרים:
2093 דולר

לג'י 5 מעבד בודד מהירות 1.8 (יצא באמצע ספטמבר) הוא:
13875 שקל
ובדולרים
3138 דולר,
יתכן שעדיף לקנות את הג'י 4 עם המעבד הכפול עם נשאר במלאי כי שני המחשבים באותו מחיר ויתכן שהג'י4 הכפול מהיר יותר אך לא בטוח...

לג'י 5 המהיר הביותר מעבד 2 גיגהרץ כפול:
בשקל: 17496
בדולרים: 3957 או פחות יותר 4000 דולר.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח אימייל בקר באתר המפרסם
Rock_Artist
אורח

הודעה  

לגבי יציבות אני לא הייתי זורק מיד את הPC - מאוד תלוי גילו (האם הוא חדש) - מערכת ההפעלה (2000 או XP) וההתקנה - התקנה בעייתית תניב חוסר יציבות.
יש לי לקוח אחד עם XPRESS שדי מרוצה ממנה וערך עליה פיצ'רים שלמים...
(והוא כל פעם מוסיף עוד כוננים קשיחים חיצוניים).

במעבר למקינטוש אוטומטית תזכה ליציבות ללא טרחה (בPC פשוט צריך להילחם עבור זה - כן הPC הוא קצת ישראלי במנטליות... שום דבר לא עובד בלי צעקות).
מבחינת מעבדים, שי צדק... הG4 דואלי הכי מהיר שיש במלאי עדיף...
או G4 דואלי או G5 דואלי.
לוידאו ועל מקינטוש לא הייתי נוגע בשום דבר לא דואלי מהסיבה הפשוטה. עיבוד וידאו דורש הרבה מאוד כוח ואף מעבד במקינטוש לא מסוגל לתת את הכוח הזה.
בעולם הPC יש כבר 3GHZ והמעבד ה"משתלם" היום הוא 2.4GHZ... והוא עדיין שווה ערך לדואלי של 1.25. לצערי איך שאפל לא יציגו את זה ההשוואה היא אחד לאחד עם האינטל. לפחות עד לG4...

לעיבוד נתונים - DSP - מחשב דואלי ייתן מענה מוצלח והשיפור בביצועים מרשים.

זיכרון: לך על לפחות 1.5GB של זיכרון (תאמין לי :) ) אתה רוצה יציבות זו הדרך.

בהצלחה!.
חזרה למעלה
הצג הודעות מלפני:   
    הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות - ישראל
עמוד 1 מתוך 1

דלג ל:  

גירסה והתאמה עברית, תוספות ותחזוקה- ראובן מנשרוף ::::: Hebrew MODs by Reuven Mansharoff

פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
זכות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, קובץ גרפי, טקסט, וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בכתב ומראש.

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The messages & comments are property and responsibility of their posters

You can syndicate our news using the file
backend.php or ultramode.txt