פורטל המקינטוש הישראלימקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית

שלום  אורח/ת  :::  התחבר  :::   הירשם   שני, 21 אוק 2019, 18:07  
  ניווט
· מקניון
· חפש תמיכה בפורומים
· עמוד הבית
· הודעות פרטיות
· חפש
· קשר
· העדיפויות שלך
· פורומים - תמיכה
· הגש חדשות
· סקירות וטיפים
* לוח המודעות החדש
* מחירי יד שנייה

התחברות
כינוי

סיסמא

אינך חבר עדיין? ניתן להצטרף כחבר. כחבר מהשורה אתה זוכה ליתרונות רבים, כמו קביעת סגנון תצוגה, אפשרות להגיב ולכתוב, להציע ועוד תחת הכינוי שלך.

מקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית: Forums

macintosh.co.il :: ראה נושא - פאזה הפוכה
 עזרה (FAQ)עזרה (FAQ)   חפשחפש   קבוצותקבוצות   פרופילפרופיל   התחבר לקריאת הודעה פרטיתהתחבר לקריאת הודעה פרטית   התחברהתחבר 

פאזה הפוכה
לך לעמוד 1, 2   הבא

הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
רחי
חבר חדש
חבר חדש

הודעה   פאזה הפוכה
פורסם: שישי 29 מאי, 2009

שלום,
שלחתי לשידור לטלויזיה הקהילתית מגזין שלדעתי היה מצויין, ומחדר השידור הודיעו לי שאי אפשר לשדר בגלל בעיה של "פאזה הפוכה" מה זה צריך להיות? מי יכול לתת הסבר איך ניתנת הבעיה לפתרון. (ערכתי בפיינל קאט).
תודה מראש למי שיעזור כאן.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
comment
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: שבת 30 מאי, 2009

בעיקרון, יש אלף ואחת דרכים לדפוק את העסק, ואין שום דרך לנחש מה (אם בכלל) השתבש, כשכל מה שידוע זה שערכת בפיינאל קאט.

בוידאו הדיגיטלי של היום אין בכלל משהו שאפשר לקרוא לו "פאזה". אולי הכוונה לסאונד?
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
רחי
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: שבת 30 מאי, 2009

אני חושבת שזה קשור לסאונד. אך לא קיבלתי הסבר מחדר השידור של הוט, יתכן והבעיה נובעת מכך שאני מיצאת את הסרט לקלטת מיני דיוי דרך פיירוויר 400 שמחובר לדיסק החיצוני, שמחובר למאק בוק בפיירוויר 800 וזאת מפני שבמאקבוק פרו ישנה רק יציאת פיירוויר אחת 
חזרה למעלה
comment
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: ראשון 31 מאי, 2009

אם זה נשמע בסדר במערכת שלך (בתוך הפיינאל קאט), קשה להאמין שזה יכול להתקלקל תוך כדי הייצוא דרך Firewire. זה תהליך של שכפול דיגיטלי - בדיוק כמו שמעתיקים קובץ מדיסק לדיסק.

פאזה הפוכה שומעים: כל מה שבמרכז נשמע חלש יותר, והעוצמה שלו עולה ויורדת. אולי כדאי שתעשי פשוט מיקס מונו ותוציאי את זה לשני הערוצים. אם גם אז יגידו לך שיש בעית פאזה, תגידי להם שזה מונו, ושיקחו רק אחד מהערוצים.
חזרה למעלה
רחי
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  

כאשר אני מקליטה וואיסאובר בפיינל קאט דרך מיקרופון חיצוני אני מקבלת ערוץ אחד והסאונד נשמע חלש לכן כדי להגבירו אני משכפלת את הסאונד ומחברת את שני הערוצים כסטריו פאר ואז הסאונד נשמע יותר חזק, האם יכול להיות שזאת הבעיה?
חזרה למעלה
comment
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  

לא נראה לי, כי שכפול לא הופך פאזה. אם זה כן היה קורה, אז לא היית שומעת את הקריינות בכלל - שתי הפאזות היו מבטלות אחת את השנייה.

תקחי בחשבון גם את האפשרות שאין בכלל שום בעיה במה שנתת להם...
חזרה למעלה
ofirke
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  

היי
סביר להניח שזה קרה מכיוון שלקחת את אותו ערוץ אודיו שיכפלת אותו, ויש מצב שהוא זז על הטיים ליין פריים או שניים - דבר כזה יכול לגרום לפאזה הפוכה.
אם הקלטת את זה חלש פשוט תשימי פלאג אין של gain ותוסיפי כמה שצריך. לשכפל את האודיו לא יעזור לך ממש.

אם יש לך עוד שאלות, אני אשמח לעזור.

אופיר
חזרה למעלה
רחי
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: שני 01 יונ', 2009

אפשר להסביר לי מה זה פלאגאין של gain? ומהיכן משיגים (חינמי או לא?)אותו ואיך מתקינים?
חזרה למעלה
ofirke
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  

בפיינל קאט יש אפשרות לשים פלאג אין על כל ערוץ אודיו. יש מספיק פלאגינים שמגיעים עם פינאל קאט. תבחרי אחד כמו gain שכל מה שהוא עושה זה להוסיף ווליום לטראק שהוקלט נמוך מדי.

אופיר
חזרה למעלה
רחי
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  

תודה על העצה בעניין הפלאגאין, זה ממש עבד.
חזרה למעלה
הצג הודעות מלפני:   
    הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות - ישראל
לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

דלג ל:  

גירסה והתאמה עברית, תוספות ותחזוקה- ראובן מנשרוף ::::: Hebrew MODs by Reuven Mansharoff

פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
זכות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, קובץ גרפי, טקסט, וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בכתב ומראש.

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The messages & comments are property and responsibility of their posters

You can syndicate our news using the file
backend.php or ultramode.txt