פורטל המקינטוש הישראלימקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית

שלום  אורח/ת  :::  התחבר  :::   הירשם   ראשון, 17 נוב 2019, 16:47  
  ניווט
· מקניון
· חפש תמיכה בפורומים
· עמוד הבית
· הודעות פרטיות
· חפש
· קשר
· העדיפויות שלך
· פורומים - תמיכה
· הגש חדשות
· סקירות וטיפים
* לוח המודעות החדש
* מחירי יד שנייה

התחברות
כינוי

סיסמא

אינך חבר עדיין? ניתן להצטרף כחבר. כחבר מהשורה אתה זוכה ליתרונות רבים, כמו קביעת סגנון תצוגה, אפשרות להגיב ולכתוב, להציע ועוד תחת הכינוי שלך.

מקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית: Forums

macintosh.co.il :: ראה נושא - בעיית התקנה
 עזרה (FAQ)עזרה (FAQ)   חפשחפש   קבוצותקבוצות   פרופילפרופיל   התחבר לקריאת הודעה פרטיתהתחבר לקריאת הודעה פרטית   התחברהתחבר 

בעיית התקנה

הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Snufkin
חבר חדש
חבר חדש

הודעה   בעיית התקנה
פורסם: שני 17 נוב', 2014

אהלן חברים, חדש פה.
אחרי המון שנים ללא מק סוף סוף חזרתי לשוק! רכשתי לי מקבוק פרו מצוין ואני נהנה מכל רגע לחזור למקורות! אבל...
צצה בעיה.
התקנתי adobe cs6 master collection.
במהלך ההתקנה הראשונה נזכרתי שאני צריך את הרשיון של התוכנות (רשיון שנמצא אצלי בעבודה) ולכן מחקתי את כל ההתקנה (תוך כדי שימוש בתוכנת ה-appCleaner.)
הבעיה היא שזה מחק לי כנראה גם קבצים מסוימים שנדרשים להפעלת התוכנות לאחר ההתקנה השניה שביצעתי היום.
ההתקנה עברה חלק כולל הרשיון והכל אבל שמתי לב שבמסך בו אני בוחר את התוכנות להורדה פתאום יש לי 415 מגה להתקנה, משהו לא הגיוני בעליל לתוכנות של ADOBE.
כשלחצתי על i בשביל להבין מה קורה היה רשום לי שהמערכת זיהתה התקנות קודמות של התוכנות ולכן היא מתקינה רק את החלקים "החסרים".
יש לציין שכל התוכנות מההתקנה הקודמת הוסרו לגמרי מהמחשב! איך זה מחליט שיש התקנות קודמות? למה אני לא מצליח להתקין כמו שצריך?
קיוויתי שאיפשהו נשארו הקבצים ולכן סיימתי את ההתקנה וכשנכנסתי לתיקית האפליקציות שלי במקום את הלוגואים של התוכנות מצאתי רק תיקיות שלהם...
מישהו מכיר? מבין בזה?
אני חייב לסדר את זה במהירה מאחר והמחשב נקנה לשימוש בתוכנות אדובי!
אני צלם ועורך וחייב את התוכנות!!!

תודה
סנוף
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
Snufkin
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: רביעי 19 נוב', 2014

בסוף פרמטתי את המחשב icon_sad.gif
מזל שהוא חדש ולא היה עליו הרבה מידע.
מקווה שהפעם אצליח להתקין הכל בלי בלאגן.
הפורום הזה לא ממש חי אה?
חחח
חזרה למעלה
fan_fan_tulpan
תומך
תומך

הודעה  
פורסם: שישי 21 נוב', 2014

כן, הפורום לא מהשהיה פעם
מצד שני קראתי את השאלה שלך וממש לא הבנתי את הבעיה!!!
הרי לא רשמת שהתקנת את התוכנה והיא לא עובדת, רשמת שאחרי התקנה מחודשת (אחרי שניסית למחוק אותה דרך תוכנה צד שלישית), נעלמו לך תיקיות, נכון? תיקיות של הקבצים שלך או מה? גם כן, רוב התוכנות, גם של אדוב, מאפשרות הכנסת קוד רשיון גם אחרי התקנה, ולא היית צריך לא למחוק ולא להתקין מחדש. כמוכן ממש עוד לא ראיתי תוכנת ניקוי אחת טובה שמוחקת כל קבצים של תוכנה אחרת, בדרך כלל מחיקת תוכנה - פשוט זריקת לפח אשפה ואם יש תוכנות כבדות, אז אפשר למחוק אותם דרך קובץ התקנה של אותה תוכנה

נו טוב, כבר פירמטת מחשב...

לסיום, תמיד בפורום, ברגע שיש בעיית תוכנות, מומלץ לכתוב איזה מערכת הפעלה רצה על המחשב. דבר עוזר מאוד...
ולכבי תוכנות ניקוי, אני אצמי מקיר 2 תוכנות נורמליות (גם לא בטוח שהניקוי 100%)
http://macpaw.com/cleanmymac

http://my.smithmicro.com/shop/mac/spc/trial.html
"I can resist everything, except temptation."
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח אימייל MSN Messenger
Snufkin
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: שישי 21 נוב', 2014

אני משתמש ביוסימיטי. המחשב הוא מקבוק פרו 13 אינצ? רטינה.
בכל אופן תודה! המחשב כבר פורמט והתוכנות רצות ועובדות תקין.
אבל זה בהחלט היה מאתגר. בכלל זה היה הזיה, גם בחיפוש ספוטלייט במחשב הוא לא מצא שום קבצים של אדובי לפני ההתקנה המחודשת ועדיין הוא לא הצליח להתקין. כנראה שישב לו איפשהו קובץ לוג כזה עם מידע על התקנות קודמות ...
בכל אופן, שוב תודה!!!
חזרה למעלה
הצג הודעות מלפני:   
    הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות - ישראל
עמוד 1 מתוך 1

דלג ל:  

גירסה והתאמה עברית, תוספות ותחזוקה- ראובן מנשרוף ::::: Hebrew MODs by Reuven Mansharoff

פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
זכות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, קובץ גרפי, טקסט, וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בכתב ומראש.

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The messages & comments are property and responsibility of their posters

You can syndicate our news using the file
backend.php or ultramode.txt