פורטל המקינטוש הישראלימקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית

שלום  אורח/ת  :::  התחבר  :::   הירשם   שני, 21 אוק 2019, 18:07  
  ניווט
· מקניון
· חפש תמיכה בפורומים
· עמוד הבית
· הודעות פרטיות
· חפש
· קשר
· העדיפויות שלך
· פורומים - תמיכה
· הגש חדשות
· סקירות וטיפים
* לוח המודעות החדש
* מחירי יד שנייה

התחברות
כינוי

סיסמא

אינך חבר עדיין? ניתן להצטרף כחבר. כחבר מהשורה אתה זוכה ליתרונות רבים, כמו קביעת סגנון תצוגה, אפשרות להגיב ולכתוב, להציע ועוד תחת הכינוי שלך.

מקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית: Forums

macintosh.co.il :: ראה נושא - מכירה-משוב
 עזרה (FAQ)עזרה (FAQ)   חפשחפש   קבוצותקבוצות   פרופילפרופיל   התחבר לקריאת הודעה פרטיתהתחבר לקריאת הודעה פרטית   התחברהתחבר 

מכירה-משוב

הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מוטי
אורח

הודעה   מכירה-משוב
פורסם: ראשון 20 יול', 2003

שוב שלום, ערן.
עכשיו אני יודע קצת יותר פרטים על הנייד שלי, כולל הצעת מחיר ראשונה.
PB G3 , מהירות- 400 mhz, זיכרון- 192 /193 mb ,גודל ארדיסק- 6 gb , די.וי.די, תוכנות+וירטואל pc לwindows , ובמצב שמור מאוד.
קיבלתי הצעת מחיר של 2200 ש"ח, מה אתה אומר ומייעץ? וכן אם יש לך מקום להפנות אותי בו קונים מכשירים כאלו?

תודה רבה על כל עזרה שתתקבל

מוטי
חזרה למעלה
Rock_Artist
אורח

הודעה  
פורסם: ראשון 20 יול', 2003

ההצעת מחיר סבירה אבל קצת נמוכה.
הייתי מציעה לסגור על 2500ש"ח שזה נראה לי מחיר הגון לכל הצדדים.
VPC היא נכס ואם היא רצה מספיק מהר אז מומלץ, אצלי על הPB G3 300 היא רצה לאט ולכן מכרתי אותו לטובת PC נישא ופשוט.
חזרה למעלה
הצג הודעות מלפני:   
    הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות - ישראל
עמוד 1 מתוך 1

דלג ל:  

גירסה והתאמה עברית, תוספות ותחזוקה- ראובן מנשרוף ::::: Hebrew MODs by Reuven Mansharoff

פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
זכות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, קובץ גרפי, טקסט, וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בכתב ומראש.

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The messages & comments are property and responsibility of their posters

You can syndicate our news using the file
backend.php or ultramode.txt