פורטל המקינטוש הישראלימקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית

שלום  אורח/ת  :::  התחבר  :::   הירשם   שני, 21 אוק 2019, 18:05  
  ניווט
· מקניון
· חפש תמיכה בפורומים
· עמוד הבית
· הודעות פרטיות
· חפש
· קשר
· העדיפויות שלך
· פורומים - תמיכה
· הגש חדשות
· סקירות וטיפים
* לוח המודעות החדש
* מחירי יד שנייה

התחברות
כינוי

סיסמא

אינך חבר עדיין? ניתן להצטרף כחבר. כחבר מהשורה אתה זוכה ליתרונות רבים, כמו קביעת סגנון תצוגה, אפשרות להגיב ולכתוב, להציע ועוד תחת הכינוי שלך.

מקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית: Forums

macintosh.co.il :: ראה נושא - O.S sometimes logs me out without a reasonable reason
 עזרה (FAQ)עזרה (FAQ)   חפשחפש   קבוצותקבוצות   פרופילפרופיל   התחבר לקריאת הודעה פרטיתהתחבר לקריאת הודעה פרטית   התחברהתחבר 

O.S sometimes logs me out without a reasonable reason

הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ShaiG4
חבר חדש
חבר חדש

הודעה   O.S sometimes logs me out without a reasonable reason
פורסם: שלישי 22 יול', 2003

קורה לי שאני עוזב את המחשב וכשאני חוזר המחשב נמצא במצב של שומר מסך, וכשאני יוצא מהשומר מסך מופיע מסך חלון ופווווווווף המערכת ביצאה
log out,
אני חייב לציין שאני מתשמתש בכל העדכונים האפשרים למרבית התוכונות שלי וכמובן לכל התוכנות של אפל...

השערה שלי לבעיה (ולפתרון):
יש לי כרגע בעיה עם וירטואלי פי סי (וזאת כבר בעיה בפני עצמה של חלונות ולא של מקינטוש) שאני לא מסוגל להתחיל את חלונות אקס פי, יש משהו משובש
(corropted) בכל מיקרה אני משאיר את הוירטואל פיסי פתוח בתיקווה שיקרה נס וחלונות אקס פי יתקן את עצמו... ועד עכשיו כל פעם במקום לראות את וירטואלי פי סי במסך דוס, אני מוצא את המסך הכחול של מקינטוש כשאר המתמשת שלי התנתק ורשימת המשתמשים...

השערה שלי לתיקון הבעיה הפסקה זמנית בשימוש בוירטואל פי סי, והחלפת הדיסק איממג' של חלונות אקס פי...

הסיבה שלי להקשר של הבעיה בין וירטואל פי סי למערכת ההפלעה היא ששני הבעיות קראו באותו זמן (הפי סי הפסיק לתפקד, ובזמן שהשארתי את הוירטואל פי סי דלוק יותר מידיד זמן הוא דפק לי את המערכת)
כמובן שאין לי יותר מידי בעיות במחשב כי אני שומר על תחזוק נכון של המערכת...
למי שיש לו הערכה אחרת לבעיה שלי ויש לו פתרון יותר יצירתי מוזמן להשאיר הודעה...
הצג הודעות מלפני:   
    הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות - ישראל
עמוד 1 מתוך 1

דלג ל:  

גירסה והתאמה עברית, תוספות ותחזוקה- ראובן מנשרוף ::::: Hebrew MODs by Reuven Mansharoff

פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
זכות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, קובץ גרפי, טקסט, וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בכתב ומראש.

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The messages & comments are property and responsibility of their posters

You can syndicate our news using the file
backend.php or ultramode.txt