פורטל המקינטוש הישראלימקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית

שלום  אורח/ת  :::  התחבר  :::   הירשם   שלישי, 23 יול 2019, 00:22  
  ניווט
· מקניון
· חפש תמיכה בפורומים
· עמוד הבית
· הודעות פרטיות
· חפש
· קשר
· העדיפויות שלך
· פורומים - תמיכה
· הגש חדשות
· סקירות וטיפים
* לוח המודעות החדש
* מחירי יד שנייה

התחברות
כינוי

סיסמא

אינך חבר עדיין? ניתן להצטרף כחבר. כחבר מהשורה אתה זוכה ליתרונות רבים, כמו קביעת סגנון תצוגה, אפשרות להגיב ולכתוב, להציע ועוד תחת הכינוי שלך.

מקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית: Forums

macintosh.co.il :: ראה נושא - מסכי LCD
 עזרה (FAQ)עזרה (FAQ)   חפשחפש   קבוצותקבוצות   פרופילפרופיל   התחבר לקריאת הודעה פרטיתהתחבר לקריאת הודעה פרטית   התחברהתחבר 

מסכי LCD

הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
רמה
אורח

הודעה   מסכי LCD
פורסם: שלישי 12 אוק', 2004

שלום

רציתי לשאול אם למישהו ישננן המלצות או ניסיון עם מסכי ה-LCD שאינם מתוצרת מקינטוש
תודה , אפרת
חזרה למעלה
reuvenm
Site Admin
Site Admin

הודעה  
פורסם: רביעי 13 אוק', 2004

אני לא מומחה גדול למסכי TFT, אבל רצוי להגדיר את המטרה ללא אופציות רבות, שכן רכישת תכונות יתר ממסך כזה תהיה יקרה ומיותרת אפילו לטווח הקצר, וזאת כיוון שהמחירים יורדים והטכנולוגיה עדיין יקרה.
לדוגמא, אם המסך מיועד לעיבודי תמונה או תצוגת וידאו מהירה, יש לשקול היטב אם TFT איטי (יחסית ל-CRT) אכן יעזור, ואם הוא חובה, יש לשקול דגמים עם רענון וקונטרסט גבוהים שאפשר, כמו כן לבחון אותם בחנות תחת ביצועי תמונה מתחלפת-מהר (משחק, וידאו במסך מלא), לראות שאין צלליות עוקבות לתמונה המתרעננת.
כמו כן, לגרפיקה (כעיסוק) רוב המסכים אינם מציגים RGB בצורה נכונה אם בכלל (הטכנולוגיה היא אחרת), כך שעיבודי תמונה הינם הגרלות לרוב. לאחרונה מגיעים מסכי TFT המציעים מצב RGB דומה לזה שב-CRT. אלה שווים בחינה למי שעוסק בגרפיקה כמקצוע עיקרי.
לגבי חדות, מסך עם כניסה דיגיטלית (DV) וכרטיס מסך עם יציאה שכזו, יחסכו המרה מאנלוג לדיגיטל במסך (הוא בכל מקרה דיגיטלי), וזה ישפר את החדות והתגובה. השאלה אם תוספת המחיר שווה את ההבדל, מבחינתך. לא תמיד.
טיפ: אם התכונות המתבקשות לא הולכות להיות מנוצלות בטווח הקרוב, יש לרכוש את המינימום הנדרש לעכשיו, וכך יישאר לך כסף להחליף את המסך מוקדם יותר, כשיגיעו דגמים זולים וטובים יותר (כל כמה חודשים)..
שכך, אפשר לבחון מסכים של סמסונג (910T - כולל כניסה דיגיטלית, יחס ניגודיות 1:1000, תומך במקסימום 16.7 מליון צבעים. 910V - כניסה אנלוגית בלבד, יחס ניגודיות 1:800, תומך במקסימום 16.2 מליון צבעים. הבדל של 1000ש"ח וההבדלים בטווח הזה אינם מוצדקים אם אין לתכונות-היתר כיסוי בטווח הקצר ביותר של המשתמש), LG או IIYAMA המצוינים (היבואן של IIYAMA בפ"ת עד היום הוכיח את עצמו בשירות, גם KSP מביאים אותם, לינק).
חובה לראות ויזואלי במקרה כזה של השוואה, כי יש הבדלים בתצוגות בין מסכים שונים, וזאת לגבי זווית ראייה, השתקפות סביבתית על המסך, רגישות לפיקסלים מתים (על כמה מתחייב כל יבואן ובאיזו כמות של 'מתים' מחליפים לך מסך? זה נתון חשוב - יש לשאול עליו).
- מדידת הריפרוש לא תמיד הוגנת בנתוני היצרן, ואם אפשר לראות מריחה קטנה בפרטים שזזים מהר על המסך, או אותיות המוצגות עם צללית קטנה לידן (וזה אסור שיקרה בחיבור DVI), זה אומר משהו על היגב הריענון. יש לשים לב שברוב התצוגות בארץ מפצלים את אותו אות VGA לכמה מסכים ללא הגברה, מה שגם כך מציג את הכל מרוח .
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
אורח

הודעה  
פורסם: רביעי 13 אוק', 2004

תודה רבה על האינפורמציה, בהחלט נתת לי מקום להתחיל
אפרת
חזרה למעלה
Dar
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: שני 17 אפר', 2006

אני משתמש בMAG שהם נחשבים טובים רק יקרים, ויש להם TCO99
אם אתם משתשים במסך בשביל עבודות וזה מומלץ 12ms בשביל סרטים זה גם טוב אבל עדיף את ה8 ms
חזרה למעלה
produktzia
תומך
תומך

הודעה  
פורסם: שלישי 18 אפר', 2006

אני אישית משתמש ב- Apple בגלל האיכות, העיצוב, הארגונומיה, והתאימות ל-מק.

ראיתי לאחרונה DELL חדשים מסדרת ה- 2007WFP, והתרשמתי לטובה.
גם זול, גם איכותי, וגם 3 שנות אחריות.

http://accessories.us.dell.com/sna/ProductDetail.aspx?sku=2007W3Y&c=us&cat=snp&category_id=6198&cs=19&l=en&Page=productlisting.aspx

בהצלחה
חזרה למעלה
ofirke
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: ראשון 31 מאי, 2009

אני כבר שנים משתמש במסכים של דל ויש לי רק דברים טובים להגיד עליהם.
היחס הכי טוב של מחיר - איכות.

אני משתמש בשני מסכים - Dell E248WFP

אופיר
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
הצג הודעות מלפני:   
    הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> תמיכה כללית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות - ישראל
עמוד 1 מתוך 1

דלג ל:  

גירסה והתאמה עברית, תוספות ותחזוקה- ראובן מנשרוף ::::: Hebrew MODs by Reuven Mansharoff

פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
זכות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, קובץ גרפי, טקסט, וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בכתב ומראש.

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The messages & comments are property and responsibility of their posters

You can syndicate our news using the file
backend.php or ultramode.txt